T+ 90 (380) 541 2425
image

Düzce’mizi doğal, kültürel, spor ve sağlık turizmi gibi alanlarda tanıtıyor ve potansiyel bir turizm merkezi haline getiriyoruz.

Düzce BelTUR A.Ş. 2019 yılında kurulmuş olup; Düzce turizmine can suyu olma hedefi ile turizm potansiyelini öne çıkaracak bir girişimdir. Düzce BelTUR A.Ş. kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyata veren kuruluştur Şirketimiz ayrıca Düzce'mizin yöresel sır mutfağını, tarihi ve kültürel değerlerini, doğal güzelliklerini de tanıtacak ve çeşitli turizm etkinlikleri düzenleyerek ulusal alanda İlimizin tüm potansiyelinin ortaya çıkartılmasına ve tanıtılmasına önderlik edecektir. Turizm ve işletmecilik konusundaki tüm gelişmeleri ve bu alandaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi ve profesonel idari kadrosu ile sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Tüm işletmelerimizde misafirlerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmeti bir araya getirerek, geniş ölçekte bir kesime hizmet sunuyoruz
image

Hizmetlerimiz

Düzce Belediyesi‘nin iştiraki olan Beltur Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.; sosyal tesisleri ve kafeleri ile misafirlerine profesyonel hizmet veren ve sadece Düzce'de değil bölgede de turizm konusunda öncü olmaya kararlı bir müessesedir.